Newsletter – witaj

Witaj w Newsletterze

Jest mi niezwykle miło powitać Cię w moim newsletterze. Od dziś należysz do społeczności bloga. Otrzymasz ode mnie porcję rzetelnej i sprawdzonej wiedzy medycznej wprost z gabinetu lekarza rodzinnego.

„Dziękuję Ci za zaufanie i dołączenie do społeczności bloga lekarzrodzinny.blog!”
Alek Biesiada
Alek Biesiada
lekarz, autor bloga

Zobacz, co na Ciebie czeka

Potwierdzam Twoją rejestrację w newsletterze lekarzrodzinny.blog – na podany w rejestracji e-mail będziesz otrzymywać wiadomości związane z nowymi artykułami dostępnymi na blogu. 

Bloga tworzę aby ułatwić Ci zrozumienie najważniejszych, podstawowych spraw związanych ze zdrowiem Twoim i Twoich Bliskich. Piszę bazując na wiedzy i doświadczeniu z własnej, lekarskiej pracy zawodowej. 

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach z serwisu lekarzrodzinny.blog. Będę przesyłał tylko informacje związane z działaniem mojej strony, bloga i podcastu. Zero spamu! Zgodę możesz w każdej chwili odwołać. Szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

Już dziś skorzystaj z materiałów do pobrania

Uwaga: wszystkie linki do materiałów otrzymasz także w powitalnym e-mailu ode mnie. E-mail powinien już być w Twojej skrzynce. Jeśli go tam nie ma, sprawdź folder Spam. 

„Poradnik”

Pobierz darmowego eBooka o stosowaniu leków w domu u siebie i swoich Bliskich. Link znajdziesz poniżej.


Pobierz e-book

„Spis leków”

W osobnym pliku PDF znajdziesz także gotowy do wydrukowania „Spis leków” – możesz go wypełnić i stosować na co dzień.


Wydrukuj spis leków

Pozdrawiam,
Dużo zdrowia!

Alek Biesiada